İnceden bir fon müziği ister miyiz?

Tabii ki!Kalsın

Merhaba,
Ben Onur Taylı!


29 Temmuz 1997 yılında Ağrı’da hayata gözlerimi açtım. İlk-Orta ve lise eğitimimi Ağrı’da tamamlayarak 2015 yılında Tekirdağ’a yerleştim. 2021 yılında Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi bölümünden mezun oldum ve Adalet Bakanlığı bünyesinde çalışma hayatına başladım. Resmi çalışma hayatımın dışında 2013 yılından günümüze web tasarım, e-ticaret yazılımları, sosyal medya danışmanlığı, google reklam yönetimi ve içerik üretimi hizmetlerini başladığım günden bu zamana kadar aynı heyecanla size sunmaya devam ediyorum.

Neler Yapıyorum?

Size Yardımcı Olabileceğim Konular

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal platformlarda ticari veya kurumsal hesaplarınız için aylık-yıllık planlar şeklinde danışmanlık, yönetim ve içerik hizmeti sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Vermiş olduğunuz hizmete uygun ve özel talepleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan görsel çalışmalarınızı yaratıcı ve modern tasarım çizgileriyle dijital dünyaya uygun bir şekilde tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Markanızla dijital dünyada yaratacağınız etkiyi, kuruluş hikayenizden yola çıkarak inşa ediyor ve size özgü oluşturulan ve markanızı dijital platformlarda en iyi yansıtacağını düşündüğümüz estetik çizgide web sitenizi kurguluyoruz.

WordPress Hizmetleri

WordPress kurulum, optimizasyon, eklenti yapımı, Woocommerce entegrasyonu gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya Servisleri

Tüm sosyal medya platformlarında markanızı ön plana çıkarmak için gerekli desteği (Takipçi, Beğeni, Görüntülenme, Erişim ve Keşfet Desteği) sağlıyor, size ve markanıza olan güveni arttırıyoruz.

E-Ticaret Yazılımı

Nerede olduğunuz fark etmeksizin, sizi tüketiciyle dijitalde buluşturan e-ticaret sitenizi, markanıza özgü, modern ve bol entegrasyonlu arayüze sahip bir yazılımla tasarlıyoruz.

''Çalışmalarımın sunum amaçlı ufak bir kısmıdır.''

Portfolyo

Müşterilerim

Neler Söylediler?

Onur Bey'in sosyal medya ile bilgilerinden yararlanma şansı bulan kişilerden biriyim. Butik hesabım için yaptığı çalışmalar sayesinde satışlarımda ciddi artışlar oldu. 1 yıla yakın süredir beraber çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz :)

Ali Köksüz

Butik Sahibi

Harika bir kişilik. E-ticaret firmam için web site tasarımımı üstlendi kendisi ve olağanüstü konsepte, çeşitliliğe ve görsel tasarıma sahip bir web sitesi tasarladı. Bir sonra ki projelerimizde görüşmek dileğiyle :)

Hasan Erdoğan

E-ticaret Yöneticisi

Kendisiyle bir çok projede beraber çalışma fırsatı buldum. Kesinlikle işini özveriyle yapan ve kendi işiymiş gibi sahiplenen bir insan. Farklı projelerde yine ve yine karşılaşmak dileğiyle... :)

Damla Kal

Dijital Pazarlama Uzmanı

Birlikte Çalıştığımız Bazı Firmalar

GELİŞMELER

Blog Yazılarım

Benimle Çalışmak Mı İstiyorsunuz?

Projeniz için Fiyat Teklifi Alın