İnceden bir fon müziği ister miyiz?

Tabii ki!Kalsın

Merhaba,
Ben Onur Taylı!


Merhaba, ben Onur Taylı. Çocukluk yıllarımdan itibaren var olan bilgisayar ve yazılım merakım nedeniyle sosyal medya alanında çalışmalarıma yoğunlaştım. 2013 yılından bu yana sosyal medyada ki amacım; Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda kendimi geliştirmek ve fark yaratmak oldu. Bu platformlar içerisinde çeşitli projeler oluşturdum. Bazı kurumsal ve özel firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimini üstlendim. Birçok firmanın web site yazılımlarını ve kurumsal kimlik tasarımlarını yaptım.

Neler Yapıyorum?

Sizin İçin Neler Yapabilirim?

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal platformlarda ticari veya kurumsal hesaplarınız için aylık-yıllık planlar şeklinde danışmanlık, yönetim ve içerik hizmeti sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Hizmetinize uygun olarak ve özel talepleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan görselleri kreatif ve modern tasarım çizgileriyle dijital dünyaya adapte ederek tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Markanızla dijital dünyada yaratacağınız etkiyi, hikayenizden yola çıkarak inşa ediyor ve size özgü oluşturulan estetik çizgide web sitenizi kurguluyoruz.

WordPress Hizmetleri

WordPress kurulum, optimizasyon, eklenti yapımı, Woocommerce entegrasyonu gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya Servisleri

Tüm sosyal medya platformlarında markanızı ön plana çıkarmak için gerekli desteği (Takipçi, Beğeni, Görüntülenme, Erişim ve Keşfet Desteği) sağlıyor, size ve markanıza olan güveni arttırıyoruz.

E-Ticaret Yazılımı

Nerede olduğunuz fark etmeksizin, sizi tüketiciyle dijitalde buluşturan e-ticaret sitenizi, markanıza özgü ve modern arayüze sahip bir yazılımla tasarlıyoruz.

Çalışmalarım

Neler Yaptım?

Müşterilerim

Neler Söylediler?

Onur Bey'in sosyal medya ile bilgilerinden yararlanma şansı bulan kişilerden biriyim. Butik hesabım için yaptığı çalışmalar sayesinde satışlarımda ciddi artışlar oldu. 1 yıla yakın süredir beraber çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz :)

Ali Köksüz

Butik Sahibi

Harika bir kişilik. E-ticaret firmam için web site tasarımımı üstlendi kendisi ve olağanüstü konsepte, çeşitliliğe ve görsel tasarıma sahip bir web sitesi tasarladı. Bir sonra ki projelerimizde görüşmek dileğiyle :)

Hasan Erdoğan

E-ticaret Yöneticisi

Kendisiyle bir çok projede beraber çalışma fırsatı buldum. Kesinlikle işini özveriyle yapan ve kendi işiymiş gibi sahiplenen bir insan. Farklı projelerde yine ve yine karşılaşmak dileğiyle... :)

Damla Kal

Dijital Pazarlama Uzmanı

GELİŞMELER

Blog Yazılarım

Benimle Çalışmak Mı İstiyorsunuz?

Projeniz için Fiyat Teklifi Alın