İnceden bir fon müziği ister miyiz?

Tabii ki!Kalsın

Hakkımda

Hakkımda | Onur Taylı

Ben Kimim?

Ben Kimim?

Yıllardır freelancer olarak firmalara sosyal medya yönetimi, e-ticaret, web tasarımı, sosyal medya servisleri ve dijital pazarlama hizmetleri sunuyorken daha aktif ve kurumsal bir yapıda görünmenizi ve gelişmenizi sağlayan biriyim.

Sizi Dinliyorum!

İhtiyaçlarınıza uygun hizmeti sunabilmek için sizleri can kulağı ile dinliyorum. İsteklerinizi en ince ayrıntısına kadar işleyerek, sonucu beklentileriniz doğrultusunda inşa ediyorum.

Sizin İçin Çalışıyorum!

Önceliğim sunduğum hizmetlerle size ve işinize değer katmak. Bu sebeple hem kendimi hem de verdiğim hizmetleri sürekli geliştiriyorum.

Size Yakın Duruyorum!

Tüm çalışmalarda sizlere bir telefon kadar yakın olmakla birlikte, şartlar izin verdiği sürece sizinle sohbet edebilmenin beni onure ettiğini bilmenizi istiyorum. Tüm çalışmalarımı elde ettiğim tecrübeler ile profesyonelce yaparken, samimiyeti de kesinlikle elden bırakmıyorum.

Eğitimim

Namık Kemal Üniversitesi

Lisans (2015 - 2021)

Ziraat Fakültesi / Tarım Ekonomisi

15 Temmuz Anadolu Lisesi

Lise (2011 - 2015)

Yeteneklerim

Sosyal Medya Yönetimi

Tüm sosyal platformlarda ticari veya kurumsal hesaplarınız için aylık-yıllık planlar şeklinde danışmanlık, yönetim ve içerik hizmeti sağlıyoruz.

Grafik Tasarım

Hizmetinize uygun olarak ve özel talepleriniz doğrultusunda ihtiyacınız olan görselleri kreatif ve modern tasarım çizgileriyle dijital dünyaya adapte ederek tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Site Tasarımı

Markanızla dijital dünyada yaratacağınız etkiyi, hikayenizden yola çıkarak inşa ediyor ve size özgü oluşturulan estetik çizgide web sitenizi kurguluyoruz.

WordPress Hizmetleri

WordPress kurulum, optimizasyon, eklenti yapımı, Woocommerce entegrasyonu gibi alanlarda hizmet veriyoruz.

Sosyal Medya Servisleri

Tüm sosyal medya platformlarında markanızı ön plana çıkarmak için gerekli desteği (Takipçi, Beğeni, Görüntülenme, Erişim ve Keşfet Desteği) sağlıyor, size ve markanıza olan güveni arttırıyoruz.

E-Ticaret Yazılımı

Nerede olduğunuz fark etmeksizin, sizi tüketiciyle dijitalde buluşturan e-ticaret sitenizi, markanıza özgü ve modern arayüze sahip bir yazılımla tasarlıyoruz.

Çalışma Deneyimim

Ata Optik

Ata Optik

Sosyal Medya Yönetimi (2018 - 2019)

Star Hookah Coffee Lounge

Star Hookah Coffee Lounge

Sosyal Medya Yönetimi (2019 - 2020)